Rehabilitace

Fyzikální terapie

Rehabilitační pomůcky

Terapie kolagenem

 

V léčbě bolestivých onemocnění pohybového systému degenerativního, zánětlivého i traumatického původu využíváme injekční aplikaci čistého kolagenu do kloubů, svalů, svalových úponů, aktivních jizev i fascií. Velmi pozitivní účinek spočívá zejména v posilování a regeneraci kolagenové struktury v oblasti kloubů i svalů, ulevují od bolesti a zlepšují funkční status. Jejich účinnost přetrvává i po ukončení léčby a zlepšuje kvalitu života. Kolagen pomáha zlepšit pohyblivost, přispívá k uvolnění svalového napětí, působí analgeticky při pohybu, tlumí neuropatickou bolest s posílením kolagenových sytémů perineuria (obal nervu). Zmírňuje tedy i bolesti neurálního původu.

Kolagenové injekce jsou zcela bezpečné, nemají žádné vedlejší účinky, nejsou známy žádné alergické reakce u námi používaného kolagenu.

Kolagen představuje 6 % tělesné hmotnosti a je to u člověka nejhojněji se vyskytující protein. Je hlavní součástí vazů, šlach, kostí, chrupavek, svalů, kůže a mimobuněčné tekutiny.

Kolagen je tělu vlastní látka, dodávaná v injekční mikrosuplementační dávce. Kolagen je základní stavební jednotkou pojivových tkání kloubních systémů a proto jeho mikrosuplementace zlepšuje profil kolagenového vlákna. Kolagen tedy reprezentuje účinek strukturální s posílením kloubního pouzdra, vazů, šlach.

Aplikace kolagenu do kloubu, svalu, jizvy není hrazeno pojišťovnou.

Cena: 400 - 600 Kč za jednu aplikaci

MEDIFIS STOMATOLOGIE, ČELISTNÍ CHIRURGIE A IMPLANTOLOGIE

Partneři: Vivobarefoot | Medipunkt | Ort art | Proteching B | Petr Ševčík | PourBeauty.cz

www.medifis.cz | Copyright © 2012 Medifis, s.r.o. eDesign - tvorba www stránek
TOPlist