Klinika Medifis

Odborné centrum pro léčbu pohybového systému

Klinika MEDIFIS poprvé otevřela své dveře v září roku 2007.
Byla postavena a zařízena dle nejvyšších nároků na estetiku, funkci i přístrojové vybavení. Architektura kliniky i její vnitřní ztvárnění udává směr současného vývoje špičkových zdravotnických center s apelací na pohodlí a maximální spokojenost svých klientů. Rehabilitační centrum se zabývá léčbou, ale i prevencí poruchy a onemocnění pohybového systému.

Veškerá terapie je prováděna pod odborným vedením erudovaných lékařů v oboru rehabilitace a fyzioterapie a vysokoškolsky vzdělaných fyzioterapeutů. Lékaři i fyzioterapeuté jsou vysoce odborně kvalifikovaní a jsou pravidelnými účastníky řady odborných seminářů a kongresů. Služby kmenového pracoviště kliniky MEDIFIS jsou rozšířeny i na pobočky na poliklinice ve Slavičíně a ve Valašských Kloboukách.

Jsme smluvním zařízením těchto zdravotních pojišťoven:

  • VZP 111
  • ČNZP 205
  • OZP 207
  • RBP 213
  • VoZP 201

Pro samoplátce platba pouze v hotovosti. Nemáme platební terminál.

Nadstandardní služby

Abychom plně uspokojili potřeby našich klientů, kteří již nejsou součástí zdravotního pojištění, poskytujeme velké spektrum nadstandardních služeb:

 

 

 

 

MEDIFIS - poslední novinky

+
OŠETŘENÍ CELULITIDY RÁZOVOU VLNOU

Nejúčinnější neinvazivní ošetření celulitidy pomocí rázových vln! Při aplikaci rázové vlny na postižená místa celulitidou dojde k rozrušení ložisek tuku, aktivaci enzymů štěpících tuky, vypnutí vazivové tkáně, vyhlazení kůže a jejímu omlazení a aktivaci metabolismu.

+
ESTETICKÁ KRYOTERAPIE

Inovativní přístup k odstranění tuků v problémových partiích, redukci celulitidy a pro tvorbu kolagenu. Technologie využívá tepelný šok k přirozenému zničení tukových buněk bez jakéhokoliv poškození okolních tkání. Podstatou je využití kryolipolýzy, což je neinvazivní zákrok, při kterém nedochází k mechanickému zásahu do těla.

+
KLASICKÁ ZDRAVOTNÍ MASÁŽ

Vhodná jako doplněk k rehabilitaci i jako prevence k udržení Vaší fyzické i duševní kondice. Masáž provádí zdravotní masérka a není hrazena pojišťovnou, pouze za přímou úhradu.

+
FYZIOTERAPIE U ŽEN S ENDOMETRIOZOU

Endometrioza je gynekologické chronické onemocnění, které postihuje ženy v reprodukčním věku. Tkáň, která za normalních okolností roste uvnitř ženské dělohy, roste i mimo ní - v ruzných oblastech břicha. Například na vaječnících, vejcovodech, močovodech, poševní stěně, stěně tlustého střeva i jinde.

+
RÁZOVÁ VLNA - RADIÁLNÍ / FOKUSOVANÁ

Nově můžeme pacientům poskytnout radiální rázovou vlnu s vysokou frekvencí. Tato technologie je založená na mechanické aplikaci vibračních pulzů na ztuhlé, zkrácené nebo natažené svaly a šlachy. Výsledkem je upravení propriorecepce, pročištění tkáně a zlepšení vzájemné součinnosti centrálního a periferního nervového systému. Mimo radiální vlny nyní poskytujeme i fokusovanou rázovou vlnu.

+
TERAPIE KOLAGENEM

V léčbě bolestivých onemocnění pohybového systému degenerativního, zánětlivého i traumatického původu využíváme injekční aplikaci čistého kolagenu do kloubů, svalů, svalových úponů, aktivních jizev i fascií. Velmi pozitivní účinek spočívá zejména v posilování a regeneraci kolagenové struktury v oblasti kloubů i svalů, ulevují od bolesti a zlepšují funkční status.