Novinky

OŠETŘENÍ CELULITIDY RÁZOVOU VLNOU
OŠETŘENÍ CELULITIDY RÁZOVOU VLNOU

Nejúčinnější neinvazivní ošetření celulitidy pomocí rázových vln! Při aplikaci rázové vlny na postižená místa celulitidou dojde k rozrušení ložisek tuku, aktivaci enzymů štěpících tuky, vypnutí vazivové tkáně, vyhlazení kůže a jejímu omlazení a aktivaci metabolismu.

ESTETICKÁ KRYOTERAPIE
ESTETICKÁ KRYOTERAPIE

Inovativní přístup k odstranění tuků v problémových partiích, redukci celulitidy a pro tvorbu kolagenu. Technologie využívá tepelný šok k přirozenému zničení tukových buněk bez jakéhokoliv poškození okolních tkání. Podstatou je využití kryolipolýzy, což je neinvazivní zákrok, při kterém nedochází k mechanickému zásahu do těla.

KLASICKÁ ZDRAVOTNÍ MASÁŽ
KLASICKÁ ZDRAVOTNÍ MASÁŽ

Vhodná jako doplněk k rehabilitaci i jako prevence k udržení Vaší fyzické i duševní kondice. Masáž provádí zdravotní masérka a není hrazena pojišťovnou, pouze za přímou úhradu.

FYZIOTERAPIE U ŽEN S ENDOMETRIOZOU
FYZIOTERAPIE U ŽEN S ENDOMETRIOZOU

Endometrioza je gynekologické chronické onemocnění, které postihuje ženy v reprodukčním věku. Tkáň, která za normalních okolností roste uvnitř ženské dělohy, roste i mimo ní - v ruzných oblastech břicha. Například na vaječnících, vejcovodech, močovodech, poševní stěně, stěně tlustého střeva i jinde.

RÁZOVÁ VLNA - RADIÁLNÍ / FOKUSOVANÁ
RÁZOVÁ VLNA - RADIÁLNÍ / FOKUSOVANÁ

Nově můžeme pacientům poskytnout radiální rázovou vlnu s vysokou frekvencí. Tato technologie je založená na mechanické aplikaci vibračních pulzů na ztuhlé, zkrácené nebo natažené svaly a šlachy. Výsledkem je upravení propriorecepce, pročištění tkáně a zlepšení vzájemné součinnosti centrálního a periferního nervového systému. Mimo radiální vlny nyní poskytujeme i fokusovanou rázovou vlnu.

TERAPIE KOLAGENEM
TERAPIE KOLAGENEM

V léčbě bolestivých onemocnění pohybového systému degenerativního, zánětlivého i traumatického původu využíváme injekční aplikaci čistého kolagenu do kloubů, svalů, svalových úponů, aktivních jizev i fascií. Velmi pozitivní účinek spočívá zejména v posilování a regeneraci kolagenové struktury v oblasti kloubů i svalů, ulevují od bolesti a zlepšují funkční status.